«Арктур Компані»

Сертифікація продукції, декларація відповідності, рішення для торгівлі та митного оформлення в Україні, санітарно-епідеміологічні висновки... Якщо якась із послуг актуальна для вас, це означає, що ви - потенційний клієнт компанії «Арктур Компані».

Компанія допоможе правильно підібрати пакет необхідних документів, розібратися з ними, вирішити усі питання щодо отримання сертифікатів відповідності в системі сертифікації УкрСЕПРО: як обов'язкових, так і добровільних.

Це - основний напрямок діяльності компанії. Команда кваліфікованих спеціалістів не тільки допоможе зекономити ваш час, але і убереже вас від можливих проблем.

Окрім того, компанія надає допомогу в отриманні дозвільних документів, необхідних для митного оформлення вантажів. Вам не потрібно мати постійний додатковий штат співробітників, вас не будуть хвилювати особливості людського фактора (відсутність або затримка співробітника через хворобу, або через перебої з транспортом та ін.).

Вартість послуг та терміни виконання залежать від специфіки самого товару та особливостей тестів і досліджень, проведених дозвільними органами.

ТОВ «Арктур Компані» пропонує взаємовигідне співробітництво в сфері комплексного вирішення питань, пов'язаних з сертифікацією продукції. Компанія має достатньо потужний потенціал та гарантує високий ступінь організації і якість виконання завдань.

У штаті компанії працюють акредитовані аудитори в системі УкрСЕПРО. Усі поставлені завдання виконуються професійно, результативно.

До співпраці запрошуються постачальники продукції, виробники, митні брокери. Компанія працює із клієнтами з усієї України.

Якщо вас цікавить інформація, звертайтесь за контактним номером телефону: (093) 5090309

 

 
 

Контактна особа

Контакти

ТОВ "Арктур Компані" - сертифікація продукції, декларація відповідності
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Урицького, будинок 28, офіс 1
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create